KKS KALISZ - strona nieoficjalna

Aktualnoci

Żaki: Turniejowy weekend.

• autor: pedro74, 2014-01-26 21:03

Bardzo pracowicie spędziły weekend zespoły z rocznika 2004 i 2005. W sobotę chłopcy z zespołów Piotra Witonia i Adrian Dąbrowskiego uczestniczyli w Turnieju Halowym w Stawiszynie z okazji Roku Jubileuszowego 90-lecia GLZS  Korona Pogoń Stawiszyn. Natomiast w niedzielę pozostali zawodnicy z drużyny Piotra Witonia i zespół Marcina Miśkowa (2005 rocznik) pojechali na Ogólnopolski Halowy Turniej Orlików „Górnik Cup 2014”.

W Stawiszynie w turnieju uczestniczyło 8 zespołów. W  grupie A wystąpiły drużyny: KKS II, Korona/Pogoń Stawiszyn II, Prosna Kalisz i Sparta Russów. Z kolei w grupie B: KKS I, Kopernik Piotrów, Korona /Pogoń Stawiszyn I i Calisia Kalisz.

KKS II wygrał dwa swoje pierwsze mecze: 3-2 z drugim zespołem gospodarzy po 2 bramkach Kacpra Jabłońskiego i jednej Bartka Haładyna  i 4-0 z Prosna Kalisz. Gole w tym meczu zdobyli Mateusz Piekarski, Nikodem Bosacki, Bartek Haładyn i Kamil Obuchowski. Niestety w decydującym meczu chłopcy przegrali 0-3 ze Spartą Russów i zajęli 2 miejsce w grupie.

W grupie B  rywalizował KKS I i niestety przegrał wszystkie swoje spotkania: 0-3 z Kopernikiem Piotrów, 1-3 z Koroną /Pogoń Stawiszyn (bramka: Mikołaj Dałek) i 0-3 z Calisią.

Tak więc po meczach grupowych naszym zespołom przyszło zagrać w meczach o 3 i 7 miesce.

KKS I w meczu o 7 miejsce po bramkach Kacpra Sobczaka, Mikołaja Dałka, Mateusza Ozdowskiego i Mateusza Fułka pokonał 4-1 Prosnę Kalisz. Z kolei KKS II przegrał 2-4 z Calisią ( dwie bramki zdobył Bartek Haładyn) i zajął ostatecznie 4 miejsce.

Młodzi kakaesiacy wystąpili w następujących składach:

KKS I : Kacper Gołembski (bramkarz), Bartek Łyszczyński, Klaudiusz Jaszkiewicz, Mikołaj Dałek, Mateusz Fułek, Sergiusz Bukowski, Wiktor Wiertelak, Mateusz Ozdowski, Kacper Sobczak i Bartek Kustroń.

KKS II: Tomasz Trzęsała (bramkarz),  Nikodem Bosiacki, Kacper Jabłoński, Kornel Majda, Wiktor Wągrowski, Kamil Kokociński, Mateusz Piekarski, Bartek Haładyn i Kamil Obuchowski.

W niedzielę nasz klub na turnieju w Koninie reprezentowały dwa zespoły: rocznik 2004 trenowany przez Piotra Witonia i rocznik 2005 trenera Marcina Miśkowa. Starsi zawodnicy rywalizowali w grupie B: z Oranje Sport I Konin, Górnikiem II Konin, MP Inowrocław i Gniewkiem Gniezno.  Natomiast podopieczni Marcina Miśkowa w grupie A zagrali z: Oranje Sport II Konin, Górnikiem I Konin, MOS Turek i Akademią Piłkarską Ostrów Wlkp.

Poniżej wyniki naszych zespołów:

Grupa A: KKS II wygrał 3-1 z MOS Turek (bramki: Janek Kobyłka, Patryk Banasiak i Michał Ozdowski) i 2-0 z Oranje Sport II (bramki: samobójcza i Michał Ozdowski), przegrał 0-4 z AP Ostrów Wlkp. i w decydującym meczu o drugie miejsce w grupie zremisował 0-0 z Górnikiem I Konin. Ten remis dal naszym młodszym zawodnikom awans do półfinału co było dużą niespodzianką turnieju.

Z kolei w grupie B KKS I przegrał 0-3 z zespołem Gniewka Gniezno, który okazał się później tryumfatorem turnieju, wygrał 2-0 z Górnikiem II Konin po bramkach Adama Steina i Kamila Zadki, zremisował 0-0 z Oranje Sport I Konin i ostatnim meczu przegrał 0-1 z drużyną Młodego Piłkarza Inowrocław.  Niestety 4 punkty dały naszym zawodnikom dopiero 4 miejsce w grupie i przyszło im się zmierzyć o 7 miejsce w turnieju z MKS MOS Turek .

KKS II bardzo dzielnie walczył w półfinale i ze starszymi od siebie o rok kolegami z Gniewka Gniezno przegrał 0-2. Z kolei KKS I w meczu o 7 miejsce za wszelką cenę chciał udowodnić, że potrafi wygrywać i po bramce Nikolasa Orczykowskiego dopiął swego i wygrał 1-0.

Na koniec KKS II zagrał w meczu, którego stawka było 3 miejsce i uległ 0-2 Oranje Sport I Konin.

Kaliski Klub Sportowy reprezentowali:

KKS I (trener Piotr Witoń): Bieńkowski Dawid, Grala Marcel, Haładyn Bartosz, Klimek Jakub, Zadka Kamil, Orczykowski Nikolas, Piekarski Mateusz, Ratajczyk Martin, Stein Adam, Trzęsała Tomasz, Wdowczyk Kacper, Bośnjak Igor

KKS II (trener Marcin Miśków): Jan Kobyłka, Jan Knapik, Aleksy Lachowicz, Jakub Bil, Bernard Gożdziewicz, Michał Ozdowski, Patryk Banasiak, Hubert Nowak, Piotr Osman, Maciej Egiert.

autor: ~Robert KKS 2014-01-26 21:26:48

avatar relacja - napisana urzędowo, wszelkie inne dodatki: proszę o komentarze.
I wyślijcie mi ładniejsze foty :-)

autor: ~mama Adama 2014-01-27 16:53:52

avatar Było bardzo fajnie:)

Autor: Treść:pozostało znaków: